22 Серпня 2018 року
5 умов отримання компенсації за втоплене авто назвав Михайло Гончаров
Якщо автомобіль потрапив в негоду, його затопило, а візуально причиною такого підтоплення є саме неякісне обслуговування системи водовідведення, то можна ставити питання про відповідальність чиновників за неналежне виконання своїх обов’язків і через суд відшкодовувати збиток.
Таку думку газеті «Сегодня», яка розбиралася в питанні отримання автомобілістами компенсації за зіпсовані недавніми зливами в Києві і Львові автомобілі, висловив старший партнер АБ «Дроздова та партнери» Михайло Гончаров.
Адвокат зазначив, що за всі дороги і комунікації відповідає місцева влада, в обов’язки якої входить забезпечення безперебійного і безпечного руху транспорту і пішоходів вулицями і дорогами.
Він також назвав 5 умов, які потрібно виконати в разі, якщо така неприємність трапилася з вами, аби мати можливість компенсувати завдані збитки:
- зняти на фото чи відео місце, де підтопило автомобіль;
- викликати поліцію, щоб вони зафіксували місце події і склали протокол. У документі обов’язково має бути зазначений факт засмічення системи водовідведення, що свідчить про її неналежну роботу;
- відправити в Гідрометцентр України або його підрозділ запит з проханням надати інформацію про погодні умови саме в той день, час і місце, де трапилася подія;
- евакуювати авто на СТО, яке може надати документи за обсягом і вартості ремонтних робіт. Потрібно скласти акт стану автомобіля, пошкоджень, розрахувати вартість ремонтних робіт і прикріпити підтверджуючі документи;
- підготувати і подати в суд позов про стягнення збитків.

