Правова допомога при ДТП

Дорожньо-транспортна пригода – неприємна для всіх її учасників подія, що трапляється несподівано, і спричиняє зайві витрати часу, грошей, нервів, здоров’я. Буває і так, що через власну неуважність, що спричинила ДТП, людина втрачає свободу.

Мінімізувати шкоду, завдану ДТП, можна завдяки продуманій лінії поведінки від моменту самої події до розгляду справи у суді. Саме тому правова допомога фахівців адвокатського бюро «Дроздова та партнери» розпочинається з виїзду адвоката на місце ДТП. Останній допоможе працівникам поліції об’єктивно відобразити у протоколі всі обставини події, аби у подальшому первинно зафіксована інформація не зашкодила інтересам клієнта як у суді, так і під час отримання грошового відшкодування у страховій компанії.

Ми пропонуємо повне правове супроводження справ, пов’язаних із ДТП, в тому числі:

  • підготовку та подачу процесуальних документів (заяви, скарги, клопотання, тощо);
  • контроль нарахування та стягнення страхових виплат клієнту як учаснику ДТП в позасудовому та судовому порядках;
  • збір доказів у справі, в тому числі, отримання пояснень, витребування інформації чи документів, залучення спеціалістів для отримання консультативних висновків;
  • аналіз наявних документів та інших матеріалів у справі на предмет можливості позасудового врегулювання спору та оцінка судової перспективи;
  • підготовку позовних заяв про відшкодування матеріальної чи моральної шкоди, завданої внаслідок ДТП, а також позовних заяв щодо стягнення страхових виплат.

У разі наявності кримінального провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди адвокати «Дроздова і партнери» фахово здійснять представництво та захист інтересів клієнта, як в органах досудового розслідування, так і в судах усіх інстанцій.