21 Червня 2019 року

АБ «Дроздова і партнери» допомогли українському підприємству відкрити мерчант акаунт у США

Адвокатське бюро «Дроздова та партнери» допомогли українському підприємству розширити діяльність за межі української юрисдикції через відкриття мерчант акаунту у Сполучених Штатах Америки.

Процедуру оформлення, підготовку необхідних документів і заяв супроводжувала директор АБ «Дроздова та партнери» Олена Дроздова.

Мерчант аккаунт – спеціальний ідентифікаційний код клієнта в єдиній системі електронних платежів. Ця система об’єднує фінансові та інші питання, завдяки чому з’являється можливість проводити транзакції онлайн. Цей номер видається безпосередньо банками, які включені до платіжної системи.

«Мерчант рахунок фактично забезпечує зростання продажів, – розповіла О.Дроздова, – адже забезпечує цілодобовий прийом платежів незалежно від особливостей роботи банку. Гроші продавець отримає на рахунок у будь-який час доби одразу, навіть у вихідні чи святкові дні. Також мерчант зручний тим, що дає можливість клієнтам здійснювати оплату товарів і послуг безпосередньо на сайті компанії, при цьому платежі можна приймати з різних країн у тих валютах, які іноді недоступні при звичайному банкінгу».

Експерт нагадала, що для відкриття мерчант акаунту знадобляться:

  • розрахунковий рахунок у фінансовій організації;
  • свідоцтво про держреєстрацію компанії, установчий договір, ліцензія, статут;
  • інтернет-адреса сайту компанії;
  • інформація про способи повернення платежів компанією;
  • рекомендації галузевих компаній;
  • ксерокопія паспорту.