12 Липня 2019 року

«Дроздова та партнери» допомогли іноземній компанії відновити ділову репутацію

Кримінальне провадження, у якому керівникам іноземної компанії закидали привласнення коштів у сумі понад 20 млн. гривень, було закрите у зв’язку з відсутністю складу злочину.

Правову допомогу посадовим особам компанії у кримінальному процесі надавала директор АБ «Дроздова та партнери» Олена Дроздова.

Протягом кількох місяців слідчі органи прокуратури здійснювали досудове розслідування злочину, відповідальність за який передбачена ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

«На жаль в нашій країні презумпція невинуватості, особливо коли питання стосується ведення бізнесу, існує переважно на папері. На практиці ж захисники мають вживати активних заходів, спрямованих на спростування позиції (іноді абсурдної) сторони обвинувачення, – прокоментувала роботу адвокат. – Тому нам довелося зустрітися з контрагентами підприємства, ініціювати проведення низки експертиз, а також належно оформити інші дані, які переконливо свідчили про відсутність жодних злочинних дій з боку посадових осіб нашого клієнта».

На підставі зібраних даних слідчим було прийняте рішення про закриття кримінального провадження у зв’язку з відсутністю складу злочину в діях осіб. Це дало змогу підприємству повернутися до нормальної роботи, а також відновити свою репутацію представників соціально відповідального бізнесу.