25 Січня 2019 року

«Дроздова та партнери» допомогли українцю оформити візу L-1 та отримати роботу в США

Адвокатське бюро «Дроздова та партнери забезпечили правовий супровід питання оформлення візи L1 в інтересах громадянина України, який отримав пропозицію роботи в Сполучених Штатах Америки.

Підготовкою усіх необхідних документів в рамках встановленої процедури займалася директор АБ Олена Дроздова.

«Віза L-1 розрахована на переведення кваліфікованих співробітників всередині великих мультинаціональних компаній, але її можуть отримати і власники малих і середніх бізнесів, які самі активно управляють ними», – нагадала О.Дроздова.

Вона також звернула увагу на певні умови для отримання цієї візи. Вона видається людям, які переїжджають в американську філію компанії. Бізнесмени часто відкривають філію власної фірми в США і переводять себе туди як керівника.

В американську компанію можна перевести керівника або менеджера (віза L-1A) або працівника з особливими знаннями (L-1B). Цей працівник може приїхати в США, навіть якщо офісу ще немає, щоб відкрити філію в Америці.

Людина, яка хоче отримати L-1, повинна фізично перебувати за межами США мінімум рік. Виняток становлять короткі поїздки в туристичних цілях або для ведення бізнесу (візи B-1 і B-2). Особа може подавати заявку на L-1, якщо протягом трьох попередніх років мінімум рік безперервно працювала не в США. Час, протягом якого вона працювала в США на компанію, не зараховується в однорічний період. Однак це призводить до коригування трирічного періоду: дні, проведені в США по роботі, не зараховуються і призводять до продовження трьох років. Варто розуміти, що періоди стажування та навчання не вважаються роботою на компанію, а відтак, і не зараховуються.