26 Квітня 2019 року

«Дроздова та партнери» організовують семінари для юристів в CECJ

Адвокатське бюро «Дроздова та партнери» встановило партнерські відносини з Європейським центром правового співробітництва (CECJ, Centre Européen de coopération juridique) для проведення навчальних семінарів для юристів по всьому світу.

Заходи, що організовуються CECJ, мають велику географію. З 2013 року вони були проведені в більш ніж 50 містах Європи (Іспанія, Франція, Італія, Німеччина, Швейцарія, Австрія, Велика Британія), США, Азії (Китай, ОАЕ) і Латинської Америки. По кожній з країн формується загальний список практичних питань, який потім розширюється з урахуванням правової специфіки.

На сьогоднішній день семінари CECJ охоплюють понад п’ять десятків різних галузей права. Зокрема, вони вже проводилися по «модному» праву (Мілан), з юридичних питань підтримки торгової діяльності в країнах Південної Америки (Буенос-Айрес), по захисту прав людини (Страсбург), з комерційного права Китаю (Шанхай), з юридичного супроводу кіноіндустрії в США (Лос-Анджелес), зі спортивного права в Швейцарії (Цюріх) і з міжнародного комерційного арбітражу (Гонконг, Стокгольм, Лондон).

«Поєднання наших академічних знань і наукового досвіду з однією з ключових практик компанії – представництво інтересів в Європейському суді з прав людини – дає можливість організовувати практичні навчальні заходи, що відповідають знаку якості CECJ, – зазначила директор АБ «Дроздова та партнери» Олена Дроздова. – Унікальний формат семінарів, спрямований на максимально ефективне використання особистого часу учасників, дозволяє реально поліпшити свої знання і відкрити для себе нові професійні горизонти».

Крім іншого, семінари CECJ є міжнародною платформою для спілкування адвокатів всіх країн, тому встановлення ділових зв’язків дає можливість максимально швидко і якісно задовольняти клієнтський інтерес попри існуючі кордони.