14 Січня 2019 року

«Дроздова та партнери» повернули підприємцю майно, вилучене під час обшуку

Фахівці Адвокатського бюро «Дроздова та партнери» домоглися у суді скасування арешту майна, вилученого у підприємця правоохоронними органами під час проведення обшуку.

Готував правову позицію та представляв інтереси клієнта у Луцькому міськрайонному суді Волинської області адвокат Тарас Герелюк.

Під час проведення обшуку в рамках провадження за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів) Кримінального кодексу України, у підприємця на складі було вилучено сировину для виробництва продукції.

В інтересах клієнта було подане клопотання про скасування арешту майна. В його обгрунтування було покладено те, що в підприємця були наявні документи, що підтверджували походження і законне придбання сировини. Також адвокат звернув увагу суду на те, що клієнту не було оголошено про підозру, а лише позбавлено права на користування і розпорядження майном, яке, не було вилучене з обігу.

Зважаючи на такі обставини, попри категоричну позицію проти представника прокуратури клопотання задовольнив.

«На жаль, досить часто правоохоронці використовують арешт майна як засіб тиску на бізнес, – зауважив Т.Герелюк. – У таких випадках з надуманих підстав блокується робота підприємства, яке щодня зазнає збитків. То ж головне завдання захисника – максимально швидку забезпечити дотримання законних прав: обгрунтувати можливість і необхідність скасування арешту, а також домогтися цього у суді».