16 Грудня 2019 року

Олена Дроздова отримала відзнаку НААУ

Директора Адвокатського бюро «Дроздова та партнери» Олену Дроздову нагороджено почесною відзнакою Національної асоціації адвокатів України.

Нагороду Олені вручила голова НААУ, Ради адвокатів України Лідія Ізовітова під час урочистого заходу з нагоди святкування Дня адвокатури, який проходив у Києві, 13 грудня 2019 року.

«Я вдячна керівництву національної асоціації за цю відзнаку. Як адвокат та науковець сьогодні я намагаюся робити посильний внесок у забезпечення реалізації конституційної гарантії права кожної людини на професійну правничу допомогу», – зазначила О.Дроздова.

Нагадаємо, адвокат Олена Дроздова також є заступником голови Комітету НААУ з медичного і фармацевтичного права та біоетики, головним науковим співробітником відділу дослідження проблем прокурорської діяльності у сфері міжнародного права та впровадження практики Європейського суду з прав людини Національної академії прокуратури України.

Як експерт з практики ЄСПЛ, вона здійснює моніторинг рішень суду у Страсбурзі, їх переклад українською мовою та аналіз ключових правових висновків в рамках популярного проекту «ECHR. Ukrainian Aspect».