6 Вересня 2019 року

Олена Дроздова стала партнером АО «Український правовий альянс»

Директор Адвокатського бюро «Дроздова та партнери» Олена Дроздова приєдналася до команди Адвокатського об’єднання «Український правовий альянс» на правах партнера.

Рішення про об’єднання зусиль було досягнуто напередодні між Оленою Дроздовою та керівником Українського правового альянсу Валерієм Кострюковим.

«Завжди приємно працювати у команді, яка ставить перед собою амбітні завдання з розвитку. Сподіваюся, що наша робота в оновленому форматі, заснована на тісній співпраці, виправдає оптимістичні очікування усіх сторін та поглибить експертизу команди Українського правового альянсу, до якої я тепер маю честь також належати», – зауважила О.Дроздова.

Альянс спеціалізується на юридичному супроводі господарської діяльності підприємств і фізичних осіб, які працюють на території України. АО обслуговує державні і приватні промислові підприємства, компанії нафтогазового комплексу, енергетики, сфери будівництва, торгівлі, медицини та інших галузей економіки.

«В нашому об’єднанні Олена опікуватиметься питаннями міжнародного права та представництва інтересів громадян у Європейському суді з прав людини, – прокоментував рішення В.Кострюков. – Переконані, що її практичний досвід у цьому напрямі, а також науковий підхід до розв’язання проблем, дозволять значно розширити сферу діяльності компанії та пропонувати клієнтам послуги якісно нового рівня».