Правовий супровід господарської діяльності компанії (юридичний аутсорсинг)

Коли у власника бізнесу на певному етапі розвиту компанії постає питання необхідності правового супроводу господарської діяльності, він стикається із дилемою: наймати штатного юриста або звернутися до зовнішніх консультантів.

Під час його вирішення радимо виходити із двох критеріїв:

1) чи зможете ви завантажити юриста завданнями настільки, аби вартість утримання нової штатної одиниці виправдало себе з фінансової сторони. Адже гарний юрист на повний робочий день буде коштувати компанії недешево. Винаймати аматора чи початківця не варто – в кінцевому рахунку вийде значно дорожче;

2) чи впорається штатний юрист (зазвичай поточні завдання не потребують глибокої експертизи) із специфікою діяльності вашої компанії.

Якщо відповідь хоча б на одне з питань негативна, однозначно варто розглядати варіант аутсорсингу юридичних послуг.

Укладення та розірвання договорів, відносини з партнерами, конфлікти всередині компанії, представництво в суді, – всі ці питання часто простіше і швидше вирішувати за допомогою юридичного аутсорсингу.

В Адвокатському бюро «Дроздова та партнери» постійно стежать за змінами в законодавстві, тому розбираються у всіх ключових елементах супроводу господарської діяльності компанії. Звернувшись до нас, ви фактично отримаєте у своє розпорядження цілий юридичний відділ, який надає послуги найвищої якості.

Ми пропонуємо:

  • аналіз документів юридичної особи або фізичної особи-підприємця за всіма напрямами діяльності на предмет достатності та відповідності вимогам законодавства України;
  • підготовка рекомендацій з приведення господарської діяльності у відповідність з нормами чинного законодавства;
  • аналіз наявних договорів, підготовка проектів договорів відповідно до напрямів діяльності підприємства;
  • навчання працівників з правових питань ведення господарської діяльності, зокрема, поведінки під час спілкування з правоохоронними органами та органами контролю;

комплексний супровід підприємств та організацій, правова підтримка під час перевірок державних органами, включаючи аналіз законності вимог щодо надання документів за запитами, супроводження під час процесуальних дій, надання правової допомоги при провадженні слідчих дій на підприємстві.