Захист у кримінальних провадженнях

Ми щиро бажаємо, аби вам ніколи не довелося шукати адвоката, що спеціалізується питаннях захисту у кримінальних провадженнях та розуміється на тонкощах кримінального процесу.

Краще взагалі не мати стосунку до діяльності правоохоронної машини у будь-якому статусі: потерпілого чи підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, ба навіть свідка.

Але якщо негаразд таки трапився, мінімізувати його наслідки та попередити ще більші неприємності можливо виключно за допомогою захисника, який підкаже правильну тактику поведінки під час окремих слідчих дій, а також представить ваші інтереси у суді.

Кваліфіковану допомогу, як на етапі досудового розслідування, так і розгляду справи у суді, вам забезпечать адвокати Адвокатського бюро «Дроздова та партнери». До ваших послуг:

  • консультації з питань застосування кримінального та кримінального процесуального законодавства;
  • аналіз ситуації, що склалася, і вироблення оптимальної тактики захисту;
  • складання процесуальних документів (заяв, скарг, клопотань тощо);
  • збір та процесуальне закріплення фактичних даних, що стануть доказами у суді (в тому числі, отримання пояснень, витребування інформації або документів, залучення фахівців для отримання консультативних висновків);
  • представництво під час проведення окремих слідчих дій, досудового розслідування в цілому та захист інтересів в рамках судового провадження.