10 Жовтня 2019 року

Заборона на в’їзд до США – не вирок: «Дроздова та партнери» допомогли українцю зняти санкцію

Адвокатське бюро «Дроздова та партнери» разом з американськими адвокатами допомогли українському підприємцеві зняти заборону на в’їзд до США.

Спільними зусиллями українських і зарубіжних юристів була розроблена стратегія оскарження рішення американської влади (у зв’язку із процедурними порушеннями підприємця раніше позбавили права перетинати кордон США на три роки), підготовлено та подано відповідну заяву про зняття заборони для неімміграційного в’їзду в країну.

«Кожен випадок накладення таких санкцій є особливим, – зазначає директор АБ «Дроздова та партнери» Олена Дроздова. – Як правило ми детально аналізуємо кожен конкретний випадок, визначаємо підстави для заборони, обґрунтованість консульського рішення і оцінюємо шанси скасувати рішення консульського співробітника і отримати дозвіл в’їхати до США».

Експерт зазначає, що перед тим, як подавати прохання про зняття заборони потрібно проаналізувати причини і обгрунтованість самої заборони. «У разі, якщо заборона була винесена помилково, оскарження здійснюється через вимогу перегляду справи і надання додаткових доказів. Якщо ж рішення винесено правомірно, зрозумівши причини відмови, потрібно зібрати і надати додаткові переконливі докази», – зазначає О.Дроздова.