3 Вересня 2018 року

Don`t Panic! США зупинили видачу грін-карт

З вересня Сполучені Штати Америки зупинили видачу всіх робочих і бізнес грін-карт за винятком EB-5 і релігійних.

«Втім, хвилюватися не варто, – звертає увагу директор АБ «Дроздова та партнери» Олена Дроздова. – Це нормальний процес ретрогрессіі віз в кінці кожного фінансового року, який в США встановлений з 1 жовтня по 30 вересня. У жовтні все нормалізується».

Нагадаємо, існують два законні способи імміграції в США: пряма і непряма. Пряма імміграція – оформлення і отримання імміграційної візи в Посольстві США, – як правило, здійснюється за програмою возз’єднання з сім’єю, з метою укладення шлюбу, виїзду в статусі нареченої або нареченого (імміграційна віза нареченої (дружина громадянина США з оформленням візи IR1, CR1), чоловік / дружина громадянина США, який очікує схвалення іммігрантського клопотання. в тому числі імміграція на основі зайнятості, створення робочих місць / програма іммігрантів інвесторів в США (візи C5, T5, R5, I5 E E2 E3, EW3), а також для тих, хто виграв лотерею Green Card).

Детальніше про способи імміграції в США, типи віз та причини відмови читайте тут.

Адвокатське бюро «Дроздова та партнери» має значний досвід юридичного супроводу імміграційних процедур і отримання Green Card на підставах:

– працевлаштування;

– сімейних зв’язків;

– інвестицій;

– отримання біженцем політичного притулку;

– видатних досягнень в науці, мистецтві, бізнесі і спорті;

– укладення шлюбу з громадянином США.