20 Липня 2018 року

«Дроздова та партнери» допомогли громадянину отримати дозвіл на ПМП в Польщі

Громадянин, який виїхав на роботу до Польщі, через певний час вирішив залишитися за кордоном. То ж перед ним постало питання про отримання в Україні дозволу на виїзд на постійне місце проживання.

Сприяння у цьому питанні йому надала директор АБ «Дроздова та партнери» Олена Дроздова.

Відповідно до положень Закону «Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України» та Порядку провадження за заявами про оформлення документів для виїзду громадян України за кордон на постійне проживання, затвердженого наказом МВС від 16.08.2016 № 816 до територіального підрозділу Державної міграційної служби було подано відповідну заяву, за наслідками розгляду якої було прийнято позитивне рішення.

«З реєстрації було знято місце проживання, а громадянину було видано паспорт для виїзду за кордон зі штампом про оформлення виїзду за кордон на постійне місце проживання», – пояснила О. Дроздова.

Нагадаємо, що відповідно до законодавства право  громадянина  України  на  виїзд  з  України  може бути тимчасово обмежено у таких випадках:

1) обізнаність з  відомостями,  які  становлять  державну таємницю;

2)  застосування запобіжного заходу, за умовами якого є заборона виїжджати за кордон;

3)  засудження за вчинення кримінального правопорушення;

4)  ухилення від виконання зобов’язань, покладених судовим  рішенням  або  рішенням  інших  органів,  що підлягає примусовому виконанню;

5)  перебування під адміністративним наглядом Національної поліції.