12 Липня 2018 року

«Дроздова та партнери» допомогли іноземцю набути громадянство України

Команда АБ «Дроздова та партнери» здійснили для громадянина Туреччини правовий супровід процедури набуття громадянства України. Відповідний Указ про прийняття до громадянства нещодавно підписаний Президентом.

«В інтересах клієнта було проаналізовано додержання ним умов набуття громадянства, визначених законом, а також підготовлено і подано до регіонального управління Державної міграційної служби пакет документів, який було передано відомством до Комісії при Президентові України з питань громадянства, – розповіла директор АБ «Дроздова та партнери» Олена Дроздова, яка супроводжувала цю процедуру. – У комісії за наслідками розгляду поданої інформації ухвалили позитивне рішення та внесли подання Президенту щодо задоволення нашої заяви».

Нагадаємо, відповідно до статей 6, 9 Закону «Про громадянство України» однією з підстав набуття громадянства України є прийняття до громадянства.

Умовами прийняття іноземця до громадянства України є:

1) визнання і дотримання Конституції та законів України;

2) подання зобов’язання припинити іноземне громадянство;

3) безперервне проживання на законних підставах на території України протягом останніх п’яти років (або перебування у шлюбі з громадянином України понад два роки).

4) отримання дозволу на імміграцію;

5) володіння державною мовою або її розуміння в обсязі, достатньому для спілкування;

6) наявність законних джерел існування.