17 Квітня 2018 року

«Дроздова та партнери» допомогли іноземному інвестору відновити втрачені корпоративні права

Адвокатське бюро «Дроздова та партнери» допомогло громадянину Італії відновити свої законні права як засновника підприємства на території України, втрачені внаслідок рейдерського захоплення.

Робота команди в рамках проекту передбачала підготовку і подачу від імені клієнта позову, а також повний супровід його інтересів у суді.

Бізнесмен звернувся до АБ «Дроздова та партнери» за правовою допомогою, коли дізнався, що від його імені були подані документи для перереєстрації даних про засновників одного з українських підприємств. Ці документи з підробленим підписом фактично позбавляли його права керувати підприємством і давали можливість управління третім особам.

За результатами розгляду позовних вимог, а також висновків експертиз рішенням Господарського суду міста Києва позов був задоволений в повному обсязі: рішення зборів засновників та договори про купівлю-продаж корпоративних прав визнані недійсними.

«Дана категорія справ представляє для нас особливу цінність, оскільки тут йдеться не тільки про відновлення порушених прав і законних інтересів громадянина, а й про умови ведення бізнесу в нашій країні, – прокоментувала ситуацію керівник АБ «Дроздова та партнери» Олена Дроздова. – Адже формування того самого бізнес-клімату, про який так багато говорять чиновники, залежить не тільки (а може і не стільки) від законодавчих змін і економічних реформ, але й від можливості забезпечення реалізації гарантованих прав на практиці».