27 Грудня 2019 року

«Дроздова та партнери» допомогли українським вченим отримати довгострокові робочі візи до Франції

Піклуючись про дотримання інтересів власних громадян, влада Франції встановила відносно складну процедуру отримання робочої візи для іноземців, які не є громадянами Європейського Союзу.

«Крім стандартного набору документів, здобувачеві роботи у Франції і його потенційному роботодавцю доведеться переконливо аргументувати, чому на конкретну вакантну посаду не підходить громадянин їхньої країни», – пояснює директор АБ «Дроздова та партнери» Олена Дроздова, яка нещодавно допомогла двом українським науковцям отримати довгострокову візу VLS-TS з метою працевлаштування у Франції.

Правовий супровід досить заморочливого процесу включав в себе, в тому числі, підготовку всього необхідного масиву інформації, переклад, заповнення документів у Французькому управлінні імміграції та інтеграції.

Нагадаємо, для отримання цієї візи необхідні:

– національний і закордонний паспорт з копією всіх сторінок;

– дозвіл на роботу, виданий Французьким управлінням імміграції та інтеграції (Office Français de l’Immigration et de l’Intégration, OFII) або Головним управлінням з питань підприємництва, конкуренції, споживання, роботи і зайнятості (DIRECCTE);

– резюме;

– трудова книжка;

– анкета на візу;

– 2 фотографії.

«Очевидною перевагою отримання довгострокової робочої візи до Франції є можливість в перспективі отримати право на проживання і навіть перевезти свою сім’ю, – зазначає О.Дроздова. – Імовірність задоволення клопотання про переїзд дружини (або чоловіка) і неповнолітніх дітей прямо залежить від таких факторів, як професія, розмір зарплати, а також створені працівником умови проживання».