12 Червня 2019 року

«Дроздова та партнери» представляють інтереси юридичних і фізичних осіб у Конституційному Суді

Подекуди недосконалий законодавчий акт стає причиною винесення судом цілком законного, але несправедливого по своїй суті рішення. І віднедавна у підприємців та пересічних громадян, які зазнали втручання у свої права, з’явився ефективний інструмент для відновлення справедливості.

Йдеться про інститут конституційної скарги, завдяки якому кожен може скасувати неконституційний закон. Але домогтися цієї мети можна лише у разі дотримання встановленої процедури реалізації права на конституційну скаргу. І кваліфіковану допомогу у цьому вже сьогодні може надати АБ «Дроздова та партнери».

«Звернутися із скаргою до КС можна лише у випадку, коли несправедливу норму було застосовано в остаточному судовому рішенні у вашій справі, – звертає увагу директор АБ «Дроздова та партнери» Олена Дроздова. – Готуючи скаргу, необхідно дотримати усіх вимог щодо її оформлення, коректно визначити предмет скарги, навести переконливу аргументацію, а також надати відповідні докази.

Сьогодні команда адвокатського бюро «Дроздова та партнери» може допомогти вам:

– оцінити перспективи звернення зі скаргою до Конституційного Суду;

– скласти або перевірити вже підготовлену конституційну скаргу;

– готувати та подавати необхідні додаткові матеріали і документи у зв’язку з розглядом справи;

– представити інтереси безпосередньо під час розгляду скарги у Конституційному Суді;

– забезпечити відновлення прав після ухвалення Конституційним Судом рішення по скарзі.

Правник наголошує, що нерозуміння процедури, або неврахування її окремих нюансів може мати наслідком відмову у розгляді скарги ще на етапі попередньої перевірки звернень секретаріатом КС. «У кінцевому рахунку, це перекреслить усі зусилля, витрачені вами на відновлення справедливості. То ж в питанні підготовки конституційної скарги варто довіритися експертам», – зауважує О.Дроздова.