27 Червня 2019 року

Навчання дитини у США: нюанси, які варто знати під час оформлення студентської візи F1

Оформлення студентської візи F1 в США пов’язане з певними нюансами, якими не варто нехтувати. Інакше всі зусилля, пов’язані зі збором документів та проходженням процедури, можуть виявитися марними.

На особливості отримання візи F1 звернула увагу директор АБ «Дроздова та партнери» Олена Дроздова, яка допомогла клієнту відправити дитину на навчання до Сполучених Штатів Америки.

«Перш за все необхідно подбати про отримання документів з навчального закладу, де вчитиметься дитина, що підтверджують запрошення. Останнє видається за формою I-20. Оригінал документу знадобиться пізніше під час співбесіди з візовим консулом, – розповіла експерт. – Також доведеться сплатити збір SEVIS на спеціальному сайті, а квитанцію додати до загального пакету документів».

Після цього стандартна процедура передбачає заповнення електронної анкети, оплату візового збору, вибір дати інтерв’ю, збір документів, підготовку до співбесіди, зустріч з візовим офіцером і здача біометричних даних.

«Аби у підсумку отримати бажані результати щодо візового звернення, слід знати, що візовий офіцер під час зустрічі не повинен мати сумніви в тому, що після закінчення навчання студент повернеться на батьківщину», – наголосила О.Дроздова.

Нагадаємо, віза F1 дає право проходити навчання:

– в університетах і коледжах, які пройшли акредитацію;

– у середніх школах приватного типу;

– у державних середніх школах (у класах з 9 по 12), терміном навчання не більше 1 року;

– на курсах англійської мови в межах певних програм;

– на інших курсах – до 18 годин навчання на тиждень.