4 Червня 2019 року

Як оформити спортивну візу до Великої Британії

«Дроздова та партнери» допомогли українському фітнес-тренеру отримати візу спортсмена (Tier 2, sportsperson) до Великої Британії строком на 3 роки з можливістю її наступного подовження.

Готувала усі необхідні документи директор адвокатського бюро Олена Дроздова.

«За результатами співбесіди нашого клієнта було визнано особою, яка може зробити значний внесок у розвиток британського спорту, що стало необхідною передумовою для отримання візи Tier2 sportsperson, – прокоментувала О.Дроздова. – Тепер тренер після п’яти років проживання у Лондоні при бажанні отримає можливість оформити документи на постійне місце проживання».

Аби отримати робочу візу Tier2 до Великої Британії, претендент має відповідати низці умов, серед яких:

– наявність Certificate of Sponsorship (CoS) – свідоцтво, що видається під час реєстрації роботодавцем нового працівника для роботи у Великій Британії, яке засвідчує готовність і наміри іноземця виконувати конкретну роботу;

– достатній рівень володіння англійською мовою. Нагадаємо, що приємним додатком до послуг адвокатського бюро «Дроздова та партнери» з юридичного супроводу імміграції до Європи може стати допомога в організації підготовки до міжнародного іспиту з англійської мови IELTS, в тому числі, з пошуку якісних мовних тренінгів.

– достатній рівень фінансового забезпечення. Він підтверджується або наявністю в роботодавця ліцензії рівня А, або наявністю у заявника-працівника суми в розмірі не менше 945 фунтів, які знаходяться на рахунку протягом останніх 90 днів до дати подачі документів.

У разі позитивного вирішення питання отримання візи наші партнери також посприяють, аби перші враження від перебування за кордоном залишилися приємними: вони заздалегідь підберуть відповідне вашим бажанням житло, відкриють необхідні банківські рахунки, організують отримання номеру соціального страхування, придбають місцевий пакет мобільного зв’язку, а в день вашого прибуття – зустрінуть в аеропорту та супроводять до місця проживання.