12 Березня 2018 року

Забезпечено повернення громадянину України власного паспорту, який незаконно утримувався правоохоронцями

До адвокатського бюро “Дроздова та партнери” звернувся чоловік із проханням надання кваліфікованої правової допомоги. Справа в тому, що йому рішенням суду було обрано міру запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту на певний проміжок доби. І за вимогами судового рішення він мав передати на зберігання документи, які надають йому можливість виїзду за кордон. Слідчий одного з територіальних відділів Національної поліції в м. Харкові за незрозумілих підстав домігся передачі йому і паспорту громадянина України. Хоча про передачу саме цього документу суддя жодного рішення не приймав.
Чоловік після того, як віддав слідчому власний паспорт громадянина України, не зміг реалізувати свої невід’ємні права, зокрема не міг працевлаштуватись, не зміг провадити підприємницьку діяльність.
По матеріалах кримінального провадження адвокатами Бюро було подано скаргу прокурору місцевої прокуратури про негайне реагування на цей випадок та негайне повернення документу клієнту. Того ж дня, коли було подано скаргу, документ було повернуто його власнику.