27 Листопада 2018 року

Адвокати АБ «Дроздова та партнери» домоглися закриття кримінального провадження та повернення застави

Команді АБ «Дроздова та партнери», попри колосальний супротив сторони обвинувачення, вдалося домогтися закриття кримінального провадження щодо громадянина України по всім пред’явленим йому підозрам, а також повернути внесену раніше заставу.

Кримінальне провадження було відкрите за ч.3 ст.368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою), ст. 366-1 (Декларування недостовірної інформації), ч.2 ст. 368-2 (незаконне збагачення).

Розробкою алгоритму захисту у справі та подальше її супроводження, яке тривало більше року, здійснювали адвокати Олександр Дроздов та Тарас Герелюк.

«У підсумку ми домоглися максимально можливого у ситуації, що склалася, результату: слідчі, які намагалися обмежити час для ознайомлення з матеріалами кримінального провадження, так і не спроміглися вручити клієнту обвинувальний акт. То ж досудове розслідування закрите за всіма підозрами, застава, що була застосована як запобіжний захід, повернута, клієнт задоволений на 100% відсотків»,  – прокоментував підсумки провадження О.Дроздов.

Т.Герелюк звернув увагу на супротив з боку сторони обвинувачення, який довелося долати в процесі надання клієнту правничої допомоги. «Під час захисту ми зіткнулися з фактами тиску, погроз щодо підозрюваного та скаргами на наші дії з боку сторони обвинувачення, – пояснив він. – Провівши аналіз законності такої «активності», ми ініціювали питання кримінального переслідування прокурорів та слідчих за вчинення низки злочинів під здійснення досудового розслідування. Також відносно одного з слідчих суддів було відкрито дисциплінарне провадження у Вищій раді правосуддя».

Нагадаємо, в рамках кримінального провадження адвокати Адвокатського бюро «Дроздова та партнери» надають кваліфіковану допомогу як на етапі досудового розслідування, так і під час розгляду справи у суді.