19 Листопада 2019 року

«Дроздова та партнери» допомогли клієнтці зняти умовність «візи нареченої»

Віза K-1, яку ще називають візою нареченої (чи нареченого), видається іноземцям для відвідування США з метою укладення шлюбу з громадянином або громадянкою країни. Її відносно нескладний порядок отримання має неприємний нюанс – термін дії 2 роки.

Зняти цю умову візи K-1 для громадянки України, що взяла шлюб з американцем та переїхала жити до чоловіка у США, допомогло АБ «Дроздова та партнери». Необхідні для цього документи готувала директор бюро Олена Дроздова.

«Очевидно, що у США добре розуміють нашу приказку «Обіцяти – ще не одружитись», тому для наречених перша грін-карта видається лише на два роки, – пояснила ситуацію О.Дроздова. – Вона не дає гарантій отримання громадянства США, адже шлюб, укладений відповідно до умов візи K-1, цілком може виявитися фіктивним».

Саме тому для отримання виду на проживання необхідно подати заяву та інші документи, що підтверджують, що було створено справжню сім’ю. «Якщо цього не зробити, шлюб може бути визнаний недійсним з усіма наступними негативними наслідками: втратою роботи, статусу та наступною депортацією», – зауважила адвокат.