13 Березня 2019 року

«Дроздова та партнери» допомогли транснаціональній сім’ї владнати конфлікт без судової тяганини

Розрив стосунків, поділ майна та дітей – завжди болюча тема. Але складність справи збільшується на порядок, коли проблема пов’язана з різними мовами та далекими кордонами. У такому випадку судові суперечки є вкрай небажаним варіантом розвитку подій…

АБ «Дроздова та партнери» допомогло транснаціональній сім’ї (чоловік – американець, який проживав у США, дружина – українка, яка повернулася на батьківщину), яка переживала кризу, мирно владнати питання розподілу прав і обов’язків по вихованню дитини без залучення судів різних країн. В ролі медіатора виступила директор Олена Дроздова.

За результатами тривалих переговорів було підписано письмову угоду на умовах, які влаштували обидві сторони конфлікту.

«В міжнародних сімейних конфліктах задіяні різні національні правові системи, традиції та культура, що повинно враховуватися, – зауважила О.Дроздова. – Крім цього, повинна використовуватися бездоганна мова, як усна, так і письмова, оскільки будь-яка помилка у таких чутливих питаннях може призвести до припинення медіації та загострення проблеми».

Зауважимо, переговори між батьками за участю медіатора підтримуються положеннями Конвенції ООН про права дитини та інших міжнародних конвенцій, регіональних документів і хартій. Міжнародна сімейна медіація може також допомогти у вирішенні інших видів сімейних конфліктів, таких як конфлікт поколінь (підтримання сімейних зв’язків  після того, як діти стали дорослими) або суперечки про спадщину між сторонами, які проживають в різних країнах.