7 Травня 2019 року

«Дроздова та партнери» пропонують українським адвокатам знижки на участь в семінарі CECJ з питань звернення до ЄСПЛ

У жовтні 2019 року в Палаці Ради Європи (Страсбург, Франція) відбудеться щорічний семінар для адвокатів «Успішне звернення до Європейського суду з прав людини: від теорії до практики».

Як професійний партнер Європейського центру правового співробітництва (Centre Européen de coopération juridique), який традиційно організовує захід, Адвокатське бюро «Дроздова та партнери» пропонує можливість отримати 5% знижку  на участь в семінарі.

Формат семінару, який триватиме протягом п’яти днів з 14 по 18 жовтня передбачає проведення з 09:00 до 18:00 лекцій з юристами і суддями ЄСПЛ, під час яких буде докладно розглянуто основні статті Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод.

Цьогорічною родзинкою п’ятиденного семінару стануть майстер-класи з юристами, які мають досвід роботи в ЄСПЛ. Вони будуть проходити за попереднім записом в складі групи з 5 осіб по 1,5 години. Усі учасники заздалегідь будуть розділені на групи. Кожному за два тижні до семінару буде надіслане домашнє завдання щодо заповнення формуляра, яке треба буде здати тренеру у перший день (домашнє завдання не є обов’язковим і виконується на розсуд учасника). Під час майстер-класу тренер індивідуально пояснить кожному адвокату, які помилки допущені саме в його скарзі, зверне увагу над чим потрібно особливо працювати, а також яким джерелами потрібно користуватися.

Заявки про участь слід надсилати на електронну пошту [email protected], вказавши ім’я та прізвище латиницею (як в закордонному паспорті), а також українською мовою прізвище, ім’я, по-батькові, раду адвокатів або місце роботи.

На підставі заявки вам буде надіслано рахунок і договір для оплати реєстраційного збору. Стандартна вартість участі у заході – 760 євро. УВАГА!!! Якщо у заявці ви зазначите, що інформацію про захід дізналися на сайті АБ «Дроздова та партнери» https://dpartners.com.ua/, організатори нададуть 5% знижку!

Усі учасники отримають сертифікат про участь в семінарі CECJ.

Після підтвердження оплати за вашим запитом буде надіслано інформацію з приводу рекомендованого готелю.

Європейський центр правового співробітництва (Centre Européen de coopération juridique) – французька компанія, що спеціалізується на організації міжнародних семінарів і конференцій для адвокатів.

Докладніше про захід можна дізнатися за посиланням.