8 Травня 2018 року

«Дроздова та партнери» в апеляції домоглися скасування вироку

Апеляційний суд Харківської області задовольнив апеляційну скаргу на обвинувачувальний вирок Фрунзенського районного суду Харкова і направив справу на новий розгляд.

Юридичний супровід оскарження вироку забезпечували адвокати АБ «Дроздова і партнери», куди після рішення суду звернулася мати засудженого, який був визнаний винним в скоєнні грабежу і якому було призначено покарання у вигляді позбавлення волі.

Після ознайомлення з матеріалами кримінальної справи було виявлено ряд процесуальних порушень, зокрема права на захист, на підставі чого була підготовлена і направлена до суду апеляційна скарга на вирок.

Апеляційний суд Харківської області погодився з доводами сторони захисту і ухвалою скасував незаконний вирок, направивши справу на новий розгляд.

«Обвинувачений був фактично позбавлений захисту, оскільки адвокат, який представляв його інтереси в суді, призупинив адвокатську діяльність. І відповідна інформація на момент розгляду справи була в Єдиному реєстрі адвокатів України, – прокоментував ситуацію старший партнер АБ «Дроздова та партнери» Михайло Гончаров. – Суд не перевірив статус адвоката, що, серед інших процесуальних порушень, послужило підставою для скасування вироку».

Нагадаємо, АБ «Дроздова і партнери» здійснюють представництво при проведенні окремих слідчих дій, досудового розслідування в цілому і захист інтересів в рамках судового провадження.